Apie mane

Rūta Gustaitytė yra fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, padedanti pacientams po sunkių traumų ar operacijų susigrąžinti prieštrauminę fizinę formą.

Kiekvienam pacientui individualiai parenka specialią reabilitacijos programą, mobilumą bei sąnarių paslankumą didinantį gydymo kursą, taip pat raumenų stiprinimo pratimus. Išmoko pacientus, kaip sumažinti skausmą, saugiai ir savarankiškai judėti, sureguliuoti mitybą.

Daugelis garsių ortopedų-traumatologų, bent kartą dirbusių su Rūta, ir toliau rekomenduoja savo pacientams tęsti reabilitacinį gydymą pas ją. Rūtos Gustaitytės gydomi pacientai sveiksta greičiau, todėl daugelis ligonių, besigydančių net pas kitus reabilitologus, konsultuojasi su Rūta, vadovaujasi jos sudaryta reabilitacijos programa.

Rūtos Gustaitytės gydymą itin aukštai vertina ne tik eiliniai pacientai, bet ir profesionalūs sportininkai, olimpinės rinktinės nariai, o jiems ypač svarbu kuo greičiau grįžti į aktyvų sportinį gyvenimą.

Rūta Gustaitytė dalyvavo daugiau nei 160-yje mokslinių konferencijų, seminarų, mokymų bei profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursų.

Stažavosi Vokietijoje, Magdeburgo OTTO-VON-GUERICKE universitetinėje ligoninėje.

Kauno medicinos universitete (KMU) dėstė fizinės medicinos ir reabilitacijos studentams.

Dalyvavo vienos didžiausių Lietuvoje Abromiškių reabilitacijos ligoninės ISO 9001 kokybės valdymo sisitemos kūrime, įkūrė ir vadovavo jos vidaus audito grupei, ėjo direktoriaus pavaduotojos medicinai pareigas.

Šiuo metu dirba Kaune, Respublikinėje Kauno ligoninėje.